WOOD&MOOD

Hakkımızda

Wood&Mood Kalitenin Mimarı...

İnşaat ve yapı sektöründe uzun yıllar boyunca kazandığımız tecrübeyi, 2000 yılı başlarında üretime yönelik yatırımlarla birleştirdik. Böylece, sizlere daha kapsamlı hizmet ve ürünler sunmak için, yepyeni bir adım daha atmış olduk.

Hayatın her alanına mutluluk katmak, yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunmak, bizim için hem geleceği belirleyen vazgeçilemez bir misyon, hem de en büyük ilham kaynağı oldu. Üretim kalitesine verdiğimiz değerin bir sonucu olarak, teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarımızı sürekli artırdık.

Bugün, 2000 m kapalı alana sahip üretim tesisimizde; modüler mutfaktan banyoya, giysi ve eşya dolaplarından panel yüzeyli, doğal kaplamalı ahşap iç kapılara, quartztan doğal granit ve mermere kadar, bir mekana güzellik katacak her nesneyi, “ Wood&Mood“ kalitesiyle üretiyoruz.

Daha meslek hayatımıza başlarken prensip edindiğimiz ‘ koşul suz müşteri memnuniyeti‘ ilkesini, ürünlerimizin üzerinde yer alan “Wood&Mood“ markamız ile sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdi, bu site aracılığıyla, tasarım ve üretim anlayışımızın sadece birkaçı ile tanışmış oldunuz... Bizi daha yakından tanımak ve tüm tamamlayıcı yapı ürünlerimizi de sergilediğimiz 600 m Showroom’umuzu ziyaret etmek isterseniz, sizi konuk etmekten mutluluk duyarız…

E-Katalog

GİT